Siatkarki STS SANDECJA z Brązowym Medalem Mistrzostw Małopolski!!!

Za nami trzydniowy turniej o Mistrzostwo Małopolski Kadetek, który był rozgrywany w Wieliczce. W pierwszym dniu turnieju rozegraliśmy mecz z MKS Andrychów, pokonując ten zespół 3-2. W następnym meczu grupowym zmierzyliśmy się z gospodyniami WTS Solna Wieliczka. Mimo sporo emocji polegliśmy 3-1. Przegrana pozwoliła nam zagrać w półfinale z faworytem turnieju ElitVolley Małopolska. Mecz zakończył się przegraną 3-0. Na zakończenie turnieju zmierzyliśmy się z SETBOL Oświęcim. Mecz obfitował w wiele zwrotów i ciekawych wymian na korzyść naszych zawodniczek, dzięki wygranej 3-2 stanęliśmy na najniższym podium rozgrywek.

 

To nie jedyny sukces naszych zawodniczek. 
Dwie z nich występujące w innych zespołach zdobyły: złoty medal Elitevolley Małopolska nasza wychowanka Patrycja Nowacka oraz srebrny medal grająca WTS Solna Wieliczka też nasza zawodniczka Zuzanna Oracz. Gratulujemy i cieszymy się, że Sandecja wyszkoliła i szkoli nadal tak zdolne zawodniczki.
Również w najlepszej szóstce turnieju znalazły się nasze zawodniczki, ale też niezwykle ważną informacją jest to, że nasze zawodniczki po raz kolejny uzyskały awans na ćwierćfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski Kadetek, który odbędzie się w drugim tygodniu marca.

 

👍👍MVP Turnieju – Patrycja Nowacka (STS Sandecja – obecnie Elitevolley Małopolska)

💪💪 Najlepsza środkowa – Paulina Dziedzic – STS Sandecja

Klasyfikacja końcowa:
1. Elitevolley Małopolska
2. WTS Solna Wieliczka
3. STS Sandecja Nowy Sącz
4. UKS Setbol Oświecim
5. Poprad Stary Sącz
6. MKS Andrychów
7. UMKS Kęczanin Kęty

Skład Zespołu: Zuzanna Pawlik, Wiktoria Salamon, Paulina Dziedzic, Gabriela Hopej, Julia Bochenek, Klaudia Wąsowska, Sylwia Gomułka, Halina Dara, Adrianna Bochenek, Dorota Wojta, Matylda Chełmecka, Laura Janik, Gabriela Gajdosz – Trener Andrzej Potoniec