Skip to main content Skip to search

Akademia Siatkówki

Akademia Siatkówki – to swoiste przedszkole siatkarskie, tutaj swoje pierwsze kroki na drodze do kariery w piłce siatkowej stawiają 22 zawodniczki,  najmłodsza zawodniczka ma 8 lat.

 

 

Trenerem grupy jest Pan Krzysztof Potoczek tel. 604-799-004

 

 

 

W tej kategorii dziewczynki chodzą do 4, 5 i 6 klasy szkoły podstawowej. Wszystkie dziewczynki charakteryzuje wielkie zaangażowanie, determinacja, i niespożyte siły podczas treningów. Każda zawodniczka robi szybkie postępy w podnoszeniu poziomu sprawności fizycznej. Dziewczynki w znacznym stopniu poprawiają również swoje umiejętności koordynacyjne i kondycyjne co umożliwia im grę w rozgrywkach Kinder + Sport w kategorii 2 – ki.

Po turnieju kwalifikacyjnym, który odbywa co roku na początku sezonu, zawodniczki kwalifikują się do rozgrywek z ligach pierwszej drugiej, trzeciej i czwartej w zależności od poziomu zaawansowania umiejętności gry w siatkówkę.

Skład zespołu:

Izabela Brudzińska, Justyna Wojta, Julia Iwańska, Aleksandra Oratowska, Martyna Oratowska, Karolina Pasionek, Julia Słoniowska, Julia Szałajko, Adrianna Górowska, Milena Gębka, Karolina Surowiak, Patrycja Janik, Agata Waligóra, Maja Berezowska, Zuzanna Hejmej, Urszula Ociepka, Hanna Kołbon, Nikola Bielińska, Monika Jurkowska, Zofia Małek, Martyna Jawor, Weronika Żelazko

Zajęcia treningowe odbywają się trzy razy w tygodniu

we wtorek  16.00 – 17.30

czwartek 17.30 – 19.00

piątek   17.00 – 18.30

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.