Zawodniczki STS Sandecja Nowy Sącz zakończyły Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek rozgrywanym w Dąbrowie Górniczej, zajmując 4 miejsce.
Dzięki temu sądeczanki uzyskały 13 miejsce w Polsce.

Po wywalczeniu awansu w rozgrywkach Ćwierćfinałowych przyszedł czas na Półfinały. Przez 2 dni rywalizacji nasze zawodniczki zmierzyły się w grupie z następującymi zespołami:

STS Sandecja Nowy Sącz – Dwójka Krynica 2:1
STS Sandecja Nowy Sącz – MKS Dąbrowa Górnicza 0:2

W dalszej części turnieju zmierzyliśmy się z zespołem Metro Warszawa. Był to mecz który decydował o wyjściu i awansie do finałów MP. Niestety duża presja i słabsza dyspozycja naszych zawodniczek nie pozwoliła na zwycięstwo w tym meczu.

Metro Warszawa – Sandecja Nowy Sącz 2:0

Nie były to dla nas udane zawody po zwycięstwie i rewanżu za finały wojewódzkie nad drużyna Dwójki Krynica przyszły mecze z wymagającymi rywalkami, co niestety pokazało ile i jak jeszcze musimy ciężko pracować, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.
Chciałbym podziękować dziewczynom za zaangażowanie, fajną atmosferę w zespole oraz ciężka pracę na treningach. – mówi trener Andrzej Potoniec.

Serdecznie podziękowania należą się wszystkim którzy pomagali nam w całym sezonie sponsorom BUDkomplex – Patryk Surma, WEB FOR – Grzegorz Pękała, Dach-Dom Styl Wiesław Pękała, GÓR-STAL – Adam Górski oraz Pani Małgorzacie Pierzchała za pyszne lody. – powiedziała Grażyna Cempa Pulit prezes STS Sandecja.
Dzięki waszej hojności dziewczęta spędziły turnieje w doskonałych warunkach i prezentowały się w pięknych koszulkach oraz strojach sportowych.

Skład zespołu:
Zuzanna Pawlik, Zuzanna Oracz, Paulina Dziedzic, Julia Bochenek, Katarzyna Dutka, Wiktoria Salamon, Matylda Chełmecka – Libero, Katarzyna Leśniak, Ada Bochenek, Klaudia Wąsowska, Gabriela Gajdosz, Halina Dara–libero.