STS Sandecja Nowy Sącz: Rams J.,Kiławiec B ., Drąg K., Bogacka M., Wojta M., Sikora A., Kosal P. i Tokarczyk K. – libero. Wchodziły: Góra B, Janusz S., Fałowska P., Szczygieł A.

Pomimo, że był to mecz „tylko” o 5 m-sce w gr IV, dostarczył wiele emocji. W każdym z setów Sandecja musiała mocno się starać, żeby udowodnić że zwycięstwa z rundy zasadniczej nie były przypadkiem. Set 1 i 3 pomimo, że wynik na to nie wskazuje toczył się pod dyktando Sandecji, która dysponowała sporą przewagą w ataku. Zawodniczki z Siewierza bardzo dobrze broniły, przez co długie wymiany nie należały do rzadkości w tym meczu. Set drugi powinien paść łupem Siewierza, który prowadził 22-24, jednak wzięty czas, koncentracja na ostatnich piłkach i odrobina szczęścia pozwoliły Sandecji na odniesienie w tym secie wygranej.