06.04.2018 na hali 2 LO odbył się memoriał im redaktora Daniela Weimera, wielkiego pasjonata sportu. Na parkiecie wystąpiło blisko 30 zespołów m.in. z Rzeszowa, Zawiercia, Krakowa, Nowego Targu, Krynicy, Limanowej w kat. „dwójki” rocznik 2008 i młodsze. Mecze były bar na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało pozytywnych emocji, a mecze finałowe były ozdobą całego turnieju.

Zawody wygrał pierwszy zespół STS Sandecja, przed Zawierciem i Prądniczanką Kraków.

Dziękujemy panu Tomaszowi Baliczkowi Dyrektorowi Wydziału Sportu w Nowym Sączu, który zaszczycił nas swoją obecnością w imieniu Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ludomira Handzla. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Iwona Mularczyk Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza, która wręczała nagrody. Panu Arkadiuszowi Mularczykowi Posłowi RP za patronat nad memoriałem jak również redakcji Gazety Krakowskiej.

Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy pomagali w organizacji tego turnieju – rodzicom, trenerom, starszym zawodniczkom za sędziowanie oraz Zarządowi klubu STS Sandecja. Mamy nadzieję że memoriał na stałe wpisze się w nasz sportowy kalendarz.