W Kędzierzynie Koźlu zakończył się ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski Kadetek. Zwyciężył zespół z Dąbrowy Górniczej, a Siatkarki STS SANDECJA zajęły szóste miejsce.

W I meczu ćwierćfinałów nasze siatkarki zmierzyły się z vice mistrzyniami woj Małopolskiego MKS Andrychów. Pierwszy set koncertowa gra i zdecydowane zwycięstwo naszych dziewcząt, niestety okazało się ze zawodniczki z Andrychowa z seta na set rozkręcały się nie pozwalając naszym zawodniczkom na wiele i mecz zakończył się przegrana 3-1 (25-12 16-25 18-25 21-25)
W następnym meczu zmierzyliśmy się z MKS Dąbrowa Górnicza mecz zakończył się wynikiem 3:1(25 14 25 14 17 25 25 18 ) dla Dąbrowy. Zawodniczki z Dąbrowy to na co dzień grające dziewczęta w młodej lidze, co było widoczne na parkiecie.
Przegrane w tych 2 spotkaniach dały nam szanse grania o miejsce 5-6 w turnieju.
W sobotni poranek zmierzyliśmy się z gospodyniami turnieju MKS Kędzierzyn Koźle. Mecz rozpoczął się doskonale dla naszych dziewcząt, pierwsze 2 sety wygrane na nasza korzyść uśpiły i zdekoncentrowały dziewczęta co przełożyło się na porażkę w kolejnych setach. mecz zakończył się porażka 3-2 (21 25 26 28 25 20 25 22 15 10).

Turniej stał na dobrym poziomie. Nasza drużyna zajęła w nim 6 miejsce ale trzeba podkreślić, że była zdecydowanie najmłodsza w tym turnieju. W składzie było tylko 5 kadetek pozostałe to młodziczki, dla których to cenne doświadczenie zaprocentuje z pewnością w dalszej karierze zawodniczej. Korzystając z okazji chciałem podziękować całemu zarządowi STS Sandecja na czele z Prezesem Grazyna Cempa Pulit oraz sponsorom firmie BOGDANSKI oraz firmie PAK FOL za pomoc w organizacji i wyjeździe na turniej.

Skład drużyny: Wiktoria Kruczek, Barbara Góra, Karolina Góra, Zuzanna Pawlik, Patrycja Nowacka, Martyna Michalik , Patrycja Dylag, Joanna Hyclak, Agnieszka Opoka, Patrycja Fałowska, Wiktoria Salamon.