Skip to main content Skip to search

Archives for Wrzesień 2018

Kolejny Weekend na Turniejach naszych Juniorek i Młodziczek

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze Młodziczki siatkarki, które rywalizowały w Turnieju Siatkówki Dziewcząt w Dębowcu.
Nasze dziewczęta wygrały turniej nie dając szans rywalkom,
co bardzo cieszy przed nadchodzącym sezonem, gdyż w drużynie zaszły wielkie zmiany.

Brawo Dziewczyny Jesteście Wielkie. Tak Trzymać 

1. STS Sandecja 
2. UKS MOSIR JASŁO
3. ZA MLYNSKA STROPKOV – Słowacja
4. SZK ELBA PRESOV
5. Sanoczanka Sanok
6. UKS JEDYNKA TARNÓW
7. UKS Debowiec
8. Ekstrin Gorlice

Skład STS Sandecja Młodziczki:

Julia Bochenek, Halina Dara , Aneta Wierzbanowska, Wiktoria Mężyk, Gabriela Matląg, Julia Gapczyńska, Dorota Wojta, Anna Gabryś, Patrycja Bochenek, Alicja Baran, Kinga Ogorzałek, Alicja Ptak, Martyna Mróz

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały Juniorki, które wzięły udział w turnieju w Łańcucie. Juniorki ukończyły turniej na ostatnim 6 miejscu.

Klasyfikacja końcowa Juniorek :

1. San Pajda Jarosław
2. MKS Łańcut
3. Setbol Oświęcim
4. MKS Łańcut II
5. Jedynka Tarnów
6. STS Sandecja Nowy Sącz

Skład STS Sandecja:
Wiktoria Salamon, Zuzanna Pawlik, Paulina Dziedzic, Martyna Nidecka, Klaudia Klag, Gabrysia Hopej, Barbara Góra, Karolina Góra, Wiktoria Kruczek, Patrycja Fałowska, Sylwia Gomułka

Czytaj dalej

Turniej Siatkówki w Wieliczce

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze siatkarki, które rywalizowały w dwudniowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt w Wieliczce.
Nasze dziewczęta w kategorii Kadetek zajęły bardzo wysokie 2 miejsce, co bardzo cieszy przed nadchodzącym sezonem, gdyż w drużynie zaszły wielkie zmiany.
Ze zmiennym szczęściem rywalizowały młodziczki, które zdobywają kolejne doświadczenia i trudności walki z piłką i parkietem.

Klasyfikacja końcowa Kadetek :

1. MKS Łańcut
2. STS Sandecja Nowy Sącz 
3. MKS Dwójka Zawiercie
4. MKS Zorza Wodzisław Śląski
5. MOSM Tychy
6. SMS Dalin Myślenice
7. LUKS Sukces Komprachcice
8. MKS MOS Wieliczka I
9. MKS MOS Wieliczka II

Skład STS Sandecja:
Wiktoria Salamon, Zuzanna Pawlik, Klaudia Wąsowska, Paulina Dziedzic, Gabrysia Hopej, Gabrysia Cisoń, Matylda Chełmiecka, Laura Janik, Karolina Michalik.

Klasyfikacja końcowa Młodziczek :

1. MKS MOS Wieliczka
2. UKS Beta Błonie
3. UKS Pomorzanie – Pogodno Szczecin
4. SMS ŻAPN Żywiec
5. MKS Dwójka Zawiercie
6. UKS 22 Kraków
7. SMS Dalin Myślenice
8. TS Wisła Kraków
9. STS Sandecja Nowy Sącz 
10. CKiS Maraton Krzeszowice
11. MKS MOS Wieliczka II
12. KS AZS AWF Wrocław

Skład STS Sandecja Młodziczki:
Julia Bochenek, Adrianna Bochenek, Halina Dara, Aneta Wierzbanowska, Wiktoria Mężyk, Martyna Wojciechowska, Julia Gapczyńska, Alicja Baran, Dorota Wojta, Gabrysia Matląg.

Czytaj dalej